SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
223 000 €
(1 232 € / m²)
Predaj
3+1
181 m²
Rua das Minas, Constância

miestnosti3+1
plocha181 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Se procura espaço, conforto e funcionalidade, este T3 em Montalvo pode ser exatamente o que precisa.
Com 147 m² de área útil, este apartamento destaca...

Ostatné
Vek ponuky: 22dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Rua das Minas, Constância
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Predimed