SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
2 500 000 €
(10 917 € / m²)
Predaj
Atypický
229 m²
Rua do Clube, Cascais

miestnostiAtypický
plocha229 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaÁno

Popis

Luxury 4-bedroom duplex apartment with a private pool, located in Quinta da Marinha and part of the Marinha Prime development.

zariadený
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Rua do Clube, Cascais
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Infante & Riu - Portugal Real Estate