SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 790 000 €
(8 905 € / m²)
Predaj
5+1
201 m²
Rua Pêro de Alenquer, Cascais

miestnosti5+1
plocha201 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Este sofisticado apartamento T2 no prestigiado condomínio One Living, em Cascais, distingue-se pela forma inteligente como os espaços se ampliam e se ...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Kuchynské spotrebičePráčkaVýhľadPrirodzené svetloZariadený

Ostatné
Vek ponuky: 109dní
Aktualizované: 31dní

Lokalita

Rua Pêro de Alenquer, Cascais
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Corcoran Atlantic (EVERTSONE, S.A. – AMI 260505)