SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
345 000 €
(2 300 € / m²)
Predaj
3+1
150 m²
Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja

miestnosti3+1
plocha150 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ MARÇO 2026 Apartamento T3 com uma área total de 150 metros quadrados, situado na Azambuja. O imóvel está localizado próximo à z...

Ostatné
Vek ponuky: 9dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Domus RS | Mediação Imobiliária