SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
294 000 €
(2 115 € / m²)
Predaj
2+1
139 m²
Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja

miestnosti2+1
plocha139 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ JANEIRO 2026 Apartamento T2 com uma área de 139 m2, situado no centro de Azambuja. Localizado em zona residencial consolidada, ...

Ostatné
Vek ponuky: 9dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Domus RS | Mediação Imobiliária