Výpis ponúk
17
17
17
290 000 €
(2 071 € / m²)
Predaj
2+1
140 m²
Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
140 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
IMÓVEL ARRENDADO ATÉ DEZEMBRO 2025 Apartamento T2 com uma área total de 140 metros quadrados, situado na Azambuja. O imóvel está localizado próximo...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
9dní
Aktualizované:
2dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.