SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
295 000 €
(2 864 € / m²)
Predaj
2+1
103 m²
Rua Cândido Abreu, Azambuja

miestnosti2+1
plocha103 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

2 bedroom apartment, recently built (2025), located in the village of Azambuja, in a central area with excellent access, an ideal option for those who...

Parametre

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorKuchynské spotrebičePráčka

Ostatné
Vek ponuky: 73dní
Aktualizované: 38dní

Lokalita

Rua Cândido Abreu, Azambuja
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Espacos WEB

Predimed