SUPA24
Obývačka
Balkón; prirodzené svetlo, moderný štýl
Obývačka
517 000 €
(1 562 € / m²)
Predaj
Atypický
331 m²
Rua Conselheiro Queiróz, Aveiro

miestnostiAtypický
plocha331 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Eine 3-Zimmer-Wohnung im 0. Stock und zwei Schritte von der Universität und dem Krankenhaus von Aveiro entfernt. Bestehend: Wohnzimmer und Küche im of...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

PodlažieOtvorený obývací priestorSamostatná kuchyňaVaňaSprchovací kútSamostatné wcChodbaKuchynské spotrebičeTerasaVýhľadDrevená podlahaVysoké stropyPo rekonštrukciiPrirodzené svetloModerný štýlZariadený

Ostatné
Vek ponuky: 73dní
Aktualizované: 27dní

Lokalita

Rua Conselheiro Queiróz, Aveiro
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Amolinvest, Lda