SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
395 000 €
(5 064 € / m²)
Predaj
2+1
78 m²
Cais de São Roque, Aveiro

miestnosti2+1
plocha78 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This two-bedroom apartment is located on the second floor of a modern building with an elevator, offering comfort, energy efficiency and a privileged ...

Ostatné
Vek ponuky: 183dní
Aktualizované: 36dní

Lokalita

Cais de São Roque, Aveiro
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Espacos WEB

Predimed