SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
209 000 €
(4 180 € / m²)
Predaj
2+1
50 m²
Rua de Angola, Amadora

miestnosti2+1
plocha50 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

2 bedroom apartment in the final phase of complete renovation works

*Photos of other properties by the same builder to give you an idea of ...

Ostatné
Vek ponuky: 491dní
Aktualizované: 491dní

Lokalita

Rua de Angola, Amadora
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

KW Select