Výpis ponúk
34
34
34
340 000 €
(4 474 € / m²)
Predaj
Atypický
76 m²
Rua Afonso de Albuquerque, Amadora
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
76 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
T2-Wohnung mit Dachboden und Garage im Zentrum von Amadora – Renovierungsmöglichkeit
Strategisch an der Rua Afonso de Albuquerque gelegen, zeichnet s...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Krb
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
72dní
Aktualizované:
72dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rua Afonso de Albuquerque, Amadora
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.