SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 220 000 €
(8 652 € / m²)
Predaj
Atypický
141 m²
Rua dos Ranúnculos, Almada

miestnostiAtypický
plocha141 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

3 bedroom flat with 141 m2, balcony and garden with 174 m2, pool and parking, inserted in a private property of 350 hectares, a new development that o...

Ostatné
Vek ponuky: 17dní
Aktualizované: 11dní

Lokalita

Rua dos Ranúnculos, Almada
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dils Portugal