SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
277 000 €
(2 770 € / m²)
Predaj
3+1
100 m²
Avenida das Descobertas, Alenquer

miestnosti3+1
plocha100 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento, T3 com uma área total de 100 m²

Apartamento situado no 9º andar, de um prédio de 12 pisos com dois elevadores

Ostatné
Vek ponuky: 235dní
Aktualizované: 71dní

Lokalita

Avenida das Descobertas, Alenquer
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

CENTURY 21 NextLevel