SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
264 000 €
(2 694 € / m²)
Predaj
2+1
98 m²
Rua da Liberdade, Alcobaça

miestnosti2+1
plocha98 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

T2 apartment in excellent condition, built in 2008, with 103 m² of usable area and an additional 39 m² of dependent gross area.

Ostatné
Vek ponuky: 14dní
Aktualizované: 14dní

Lokalita

Rua da Liberdade, Alcobaça
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

CENTURY 21 Realty Art M&J