SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
74 285 €
(1 402 € / m²)
Predaj
2+1
53 m²
Koszary, Zamość

miestnosti2+1
plocha53 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 53,55 m², położone na 2. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Koszary w Zamościu. To idealna propozycj...

Podlažie:
1. podlažie z 2
Vek ponuky: 60dní
Aktualizované: 55dní

Lokalita

Koszary, Zamość
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOME - estate

Artur Brzyski