SUPA24
230 564 €
(2 713 € / m²)
Predaj
4+1
85 m²
Długa, Wrocław

miestnosti4+1
plocha85 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój cha...

Podlažie:
1. podlažie z 7
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Długa, Wrocław
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Biuro Nieruchomości Joanna Brechun

JOANNA BRECHUN