SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
87 019 €
(2 559 € / m²)
Predaj
2+1
34 m²
Tarnogajska, Wrocław

miestnosti2+1
plocha34 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji - Tarnogaj | Idealne pod inwestycję lub własną aranżację Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż lok...

Parametre

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorVaňaNutná rekonštrukcia

zariadený
Vek ponuky: 9dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Tarnogajska, Wrocław
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Wombat Nieruchomości

Fatima Sarwa - Wombat Nieruchomości