SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
146 243 €
(4 718 € / m²)
Predaj
1+1
31 m²
Walońska, Wrocław

miestnosti1+1
plocha31 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Studio z balkonem i widokiem na rzekę | Angel River | ul. Walońska | Wrocław Na sprzedaż nowoczesne studio o powierzchni 32 m² z balkonem i bocznym wi...

Podlažie:
2. podlažie z 9
Vek ponuky: 6dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Walońska, Wrocław
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOMFI SP. Z O.O.

Damian Wojtas