SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
174 511 €
(4 363 € / m²)
Predaj
2+1
40 m²
Tęczowa, Wrocław

miestnosti2+1
plocha40 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

NA SPRZEDAŻ stylowo urządzone mieszkanie dwupokojowe na Starym Mieście przy ul. Tęczowej. Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe naziemne przed...

Podlažie:
4. podlažie z 6
Vek ponuky: 75dní
Aktualizované: 75dní

Lokalita

Tęczowa, Wrocław
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOMFI SP. Z O.O.

Marcin Ślusarczyk