SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
170 745 €
(4 165 € / m²)
Predaj
2+1
41 m²
Warszawa

miestnosti2+1
plocha41 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Mieszkanie 2-pokojowe z osobna kuchnią, o powierzchni ok. 41 m²,3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą -Warszawa, Mokotów, ul. Jarosława Dąbrowskiego. ...

Podlažie:
3. podlažie z 12
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Warszawa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska