SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
176 633 €
(2 994 € / m²)
Predaj
4+1
59 m²
Warszawa

miestnosti4+1
plocha59 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Mieszkanie 4-pokojowe, 2 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1974 roku - Targówek ul.Łojewska. Blisko do IKEA, centrum handlowe, przystanki autobuso...

Podlažie:
2. podlažie z 11
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Warszawa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska