SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
209 604 €
(3 955 € / m²)
Predaj
2+1
53 m²
Warszawa

miestnosti2+1
plocha53 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Komfortowe, i umeblowane mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie nowoczesnym kompleksie mi...

Podlažie:
4. podlažie z 11
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Warszawa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska