SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
165 379 €
(5 011 € / m²)
Predaj
2+1
33 m²
Miła, Warszawa

miestnosti2+1
plocha33 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie blisko Starego Miasta | ul. Miła | 33 m² Na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m², położone ...

Parametre

Vygenerované z AI

Prirodzené svetloVýhľadOtvorený obývací priestorSamostatné wc

Podlažie:
9. podlažie z 9
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Miła, Warszawa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOME - estate

Marta Wolny