SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
134 241 €
(3 628 € / m²)
Predaj
1+1
37 m²
Pasłęcka, Warszawa

miestnosti1+1
plocha37 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Przestronne 1 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z 2004roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce Lokal w pełni umeblowany...

Podlažie:
2. podlažie z 8
Vek ponuky: 9dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Pasłęcka, Warszawa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska