SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
186 998 €
(2 968 € / m²)
Predaj
3+1
63 m²
Warszawa

miestnosti3+1
plocha63 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

5 minut od stacji Metro Ursynów Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta na 7 piętrze zlokalizowane przy ul.Koncertowej. W budynk...

Podlažie:
7. podlažie z 10
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Warszawa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska