SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
141 100 €
(3 814 € / m²)
Predaj
2+1
37 m²
Warszawa

miestnosti2+1
plocha37 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 Sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, ...

Podlažie:
4. podlažie z 4
Vek ponuky: 15dní
Aktualizované: 15dní

Lokalita

Warszawa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska