SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
199 948 €
(3 703 € / m²)
Predaj
2+1
54 m²
Bulwar Portowy, Ustka

miestnosti2+1
plocha54 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaÁno

Popis

NA SPRZEDAŻ - KOMFORTOWY APARTAMENT Z TARASEM PRZY BULWARZE PORTOWYM USTKA | 54,15 m² | PARTER TARAS Z WIDOKIEM NA NABRZEŻE PORTOWE | 300 m DO PLAŻY ...

zariadený
Vek ponuky: 36dní
Aktualizované: 36dní

Lokalita

Bulwar Portowy, Ustka
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Gryf Nieruchomości Słupskie

Marta Patyna