SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
200 057 €
(2 084 € / m²)
Predaj
4+1
96 m²
Kolorowa, Ustka

miestnosti4+1
plocha96 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

TWÓJ PRYWATNY AZYL W USTCE - APARTAMENT STOKOR VIP Z OGRODEM Szukasz idealnego balansu między nadmorskim klimatem a nowoczesnym komfortem? Mam przyje...

Ostatné
Vek ponuky: 56dní
Aktualizované: 56dní

Lokalita

Kolorowa, Ustka
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA

Mirosław Chumek