SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
68 142 €
(2 129 € / m²)
Predaj
2+1
32 m²
Słupska, Ustka

miestnosti2+1
plocha32 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie...

Podlažie:
2. podlažie z 4
Vek ponuky: 70dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Słupska, Ustka
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA

Jacek Iwaszkiewicz