SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
75 229 €
(2 893 € / m²)
Predaj
2+1
26 m²
Tarnów

miestnosti2+1
plocha26 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o wyjątkowym charakterze, o powierzchni 26,68 m², położone na wysokim parterze kompleksowo od...

Parametre

Vygenerované z AI

Sprchovací kútKuchynské spotrebičePráčkaPo rekonštrukcii

Parametre

Vlastníctvo:
Ostatné
Stav:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Tarnów
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Budomos

Monika Krupa