SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
65 618 €
(1 640 € / m²)
Predaj
1+1
40 m²
Polna, Tarnów

miestnosti1+1
plocha40 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego, niedużego mieszkania z możliwością własnej aranżacji, w dobrej lokalizacji.

Podlažie:
3. podlažie z 3
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Polna, Tarnów
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Loft 4 Nieruchomości

Anna Wójcik