SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
156 826 €
(2 119 € / m²)
Predaj
4+1
74 m²
Świnoujście

miestnosti4+1
plocha74 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Oferujemy do nabycia duże mieszkanie na osiedlu zachodnim.
Cztery pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielne WC i obszerny przedpokój - razem ponad 74 m2.

Podlažie:
11. podlažie z 11
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Świnoujście
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Krzysztof Nowak