SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
458 420 €
(7 053 € / m²)
Predaj
2+1
65 m²
Świnoujście

miestnosti2+1
plocha65 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

Atrakcyjny apartament w sercu nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia.
Blisko do wszystkich atrakcji tego popularnego kurortu.
Do promenady zaledwie ok. 100...

Podlažie:
3. podlažie z 4
Vek ponuky: 57dní
Aktualizované: 21dní

Lokalita

Świnoujście
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Krzysztof Nowak