SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
54 016 €
(2 001 € / m²)
Predaj
1+1
27 m²
Świebodzice

miestnosti1+1
plocha27 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

Na sprzedaż przytulne mieszkanie, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia , zlokalizowane na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Mieszkanie idea...

Podlažie:
4. podlažie z 4
Vek ponuky: 5dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Świebodzice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

MP HOUSE

Marta Puklicka