SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
105 751 €
(2 074 € / m²)
Predaj
2+1
51 m²
Ostrogórska, Sosnowiec

miestnosti2+1
plocha51 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

* kupując swoje pierwsze mieszkanie nie zapłacisz Podatku PCC 2% w tym przypadku będzie to oszczędność 8996,74 zł (potwierdź czy spełniasz warunki u a...

Ústredné diaľkové
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Ostrogórska, Sosnowiec
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOME - estate

Roman Wojciechowski