Výpis ponúk
12
12
12
185 832 €
(3 150 € / m²)
Predaj
3+1
59 m²
Oskara Kolberga, Sopot
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
59 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
3 POKOJE | CICHA OKOLICA | SŁONECZNE | ŚWIETNA LOKALIZACJA | BALKON | SOPOT
Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,27 m2, położo...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Podlažie:
1. podlažie z 10
Vek ponuky:
1dní
Aktualizované:
1dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Oskara Kolberga, Sopot
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
BALTIC HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA ŻMUDA
Aleksandra Józefczak
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
BALTIC HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA ŻMUDA
Aleksandra Józefczak
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu