SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
96 612 €
(1 757 € / m²)
Predaj
3+1
55 m²
Słowiańska, Słupsk

miestnosti3+1
plocha55 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z BALKONEM W CENTRUM SŁUPSKA SPÓŁDZIELCZE- WŁASNOŚCIOWE BEZ ZGODY MSWiA DLA CUDZOZIEMCÓW Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku of...

Podlažie:
3. podlažie z 3
Vek ponuky: 39dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Słowiańska, Słupsk
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA

Agnieszka Borkowska