SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
65 796 €
(1 645 € / m²)
Predaj
2+1
40 m²
Piotra Skargi, Słupsk

miestnosti2+1
plocha40 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

Mieszkanie na sprzedaż - Słupsk, ul. Piotra Skargi - blisko centrum Parametry nieruchomości: Powierzchnia: 40,81 m² Piętro: 1 Liczba pokoi: 2 Lokaliz...

zariadený
Vek ponuky: 170dní
Aktualizované: 170dní

Lokalita

Piotra Skargi, Słupsk
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Gryf Nieruchomości Słupskie

Przemysław Pryzwan