SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
82 303 €
(1 751 € / m²)
Predaj
2+1
47 m²
Wazów, Słupsk

miestnosti2+1
plocha47 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

Przestronne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, oddzielną kuchnią i dwoma piwnicami - ul. Wazów Przedstawiam ofertę sprzedaży komfo...

zariadený
Vek ponuky: 374dní
Aktualizované: 372dní

Lokalita

Wazów, Słupsk
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Gryf Nieruchomości Słupskie

Przemysław Pryzwan