SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
235 278 €
(2 011 € / m²)
Predaj
Atypický
117 m²
Miejska, Rzeszów

miestnostiAtypický
plocha117 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Nowoczesny, bezczynszowy apartament z ogrodem – Rzeszów, ul. Miejska | 117 m² | 5 pokoi Wyłącznie w ofercie biura homfi prezentujemy wyjątkowy apartam...

Parametre

Vygenerované z AI

PodlažieOtvorený obývací priestorSamostatná kuchyňaSprchovací kút

Podlažie:
1. podlažie z 1
Vek ponuky: 12dní
Aktualizované: 12dní

Lokalita

Miejska, Rzeszów
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOMFI SP. Z O.O.

Mariusz Miłoń