SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
191 823 €
(2 780 € / m²)
Predaj
4+1
69 m²
Lubelska, Rzeszów

miestnosti4+1
plocha69 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na os...

Podlažie:
1. podlažie z 8
Vek ponuky: 22dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Lubelska, Rzeszów
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

GJ Partners s.c.

Paulina Bizoń