SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
136 543 €
(2 845 € / m²)
Predaj
3+1
48 m²
Miła, Rzeszów

miestnosti3+1
plocha48 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

NOWOCZESNE MIESZKANIE Z BALKONEM i KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ
Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w kameralny...

Podlažie:
1. podlažie z 4
Vek ponuky: 46dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Miła, Rzeszów
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOME - estate

Magdalena Trojak