SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
96 436 €
(2 243 € / m²)
Predaj
2+1
43 m²
Rycerska, Rzeszów

miestnosti2+1
plocha43 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w homfi: Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w centralnej części Rzeszowa - przy ulicy Rycerskiej na ...

Podlažie:
4. podlažie z 4
Vek ponuky: 166dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Rycerska, Rzeszów
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOMFI SP. Z O.O.

Klaudia Wróbel