SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
99 047 €
(1 679 € / m²)
Predaj
3+1
59 m²
Pomorska, Rumia

miestnosti3+1
plocha59 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Mieszkani...

Podlažie:
3. podlažie z 4
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Pomorska, Rumia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOME ASSET SP. Z O.O.

Agata Stelmachów