SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
80 167 €
(1 359 € / m²)
Predaj
3+1
59 m²
Czarnoleska, Radom

miestnosti3+1
plocha59 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,88 m² z funkcjonalnym układem, balkonem i osobną toaletą – idealne dla rodziny lub pod inwestycję...

Podlažie:
10. podlažie z 10
Vek ponuky: 271dní
Aktualizované: 61dní

Lokalita

Czarnoleska, Radom
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOMFI SP. Z O.O.

Aleksandra Jastrzębska