SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
118 719 €
(2 827 € / m²)
Predaj
2+1
42 m²
Piła

miestnosti2+1
plocha42 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Piła - luksusowy apartament 2-pokojowy w stylowej willi dla wymagających najwyższej jakości Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem po...

zariadený
Vek ponuky: 48dní
Aktualizované: 48dní

Lokalita

Piła
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Grupa Furman Nieruchomości

Ela Kwiatkowska