SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
86 566 €
(1 803 € / m²)
Predaj
3+1
48 m²
Bugaj, Pabianice

miestnosti3+1
plocha48 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

3 pokoje na osiedlu Bugaj, 2 piętro Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe ...

zariadený
Vek ponuky: 432dní
Aktualizované: 425dní

Lokalita

Bugaj, Pabianice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

BESTATE Wrocław

Barbara Kolasa