Výpis ponúk
13
13
13
129 322 €
(2 811 € / m²)
Predaj
2+1
46 m²
Miła, Oława
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
46 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, położone w cichej i spokojnej części Oławy, przy ul. Miłej.
Lokal ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Typ vykurovania:
Ústredné diaľkové
Vek ponuky:
2dní
Aktualizované:
1dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Miła, Oława
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.