SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
96 511 €
(3 113 € / m²)
Predaj
2+1
31 m²
Zemborzycka, Lublin

miestnosti2+1
plocha31 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 31,10 m2, znajdujące się w nowej inwestycji przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie!...

Parametre

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorKuchynské spotrebičeDrevená podlahaVysoké stropyPo rekonštrukciiPrirodzené svetloModerný štýlVhodné pre domácich miláčikov

Ostatné
Vek ponuky: 130dní
Aktualizované: 127dní

Lokalita

Zemborzycka, Lublin
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Biuro Nieruchomości KWADRAT

Konrad Grabowski