SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
137 526 €
(2 218 € / m²)
Predaj
4+1
62 m²
Wojenna, Lublin

miestnosti4+1
plocha62 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Wprowadzenie : Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową propozycją mieszkania o powierzchni 62,59 m2, które idealnie pasuje dla rodziny jak i świetnie ...

Podlažie:
4. podlažie z 4
Vek ponuky: 211dní
Aktualizované: 51dní

Lokalita

Wojenna, Lublin
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOMFI SP. Z O.O.

Robert Susz